Вручення дипломів бакалаврів випускникам Інституту людини

29 червня 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврів випускникам. Цьогоріч Інститут людини підготував для громади міста Київ та України 138 бакалаврів за п'ятьма напрямами підготовки: Соціальна педагогіка, Соціальна робота, Психологія, Практична психологія, Корекційна освіта (логопедія).
Vypusk 2016 bachalor11
   Із вітальним словом до випускників звернулись доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев'юк та доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Ольга Володимирівна Безпалько.
Vypusk 2016 bachalor3
   Вітаємо випускників із отриманням бакалаврського ступеня, бажамо успіхів, наснаги, професійної самореалізації та запрошуємо на навчання для здобуття наступного освітнього рівня - магістра.