Відбувся звіт директора Інституту людини О.В. Безпалько

03 листопада 2015р. відбувся звіт директора Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора педагогічних наук, професора Ольги Володимирівни Безпалько.

На звіті був присутній ректор Університету, доктор філосовсьфих наук, професор академік НАПН України Віктор Олександрович Огнев'юк і проректор з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Олексій Борисович Жильцов.

Із 64 присутніх штатних співробітників та студентів 62 особи оцінили звіт Безпалько О.В. "задовільним", висловивши довіру до керівника та подальше бажання працювати над новими перспективами розвитку Інституту та Університету.

Звіт О.В. Безпалько за період з 01 вересня 2014р. по 01 вересня 2015р. - ЗАВАНТАЖИТИ

FullSizeRender FullSizeRender 1 FullSizeRender 2 FullSizeRender 3 FullSizeRender 4 IMG 1952 IMG 1953