Навчальна поїздка в межах міжнародного проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя"

Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка як офіційний партнер проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя" продовжує працювати в напрямі "Психічне здоровʼя та психосоціальні послуги: (соціальна робота і медсестринство)".
23 вересня 2024 року розпочалася навчальна поїздка до Філадельфії, (Пенсильванія, США).
USAIDjpg

Делегація від Факультету у складі Клішевич Наталії Анатоліївни, декана Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, Лях Тетяни Леонідівни, завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Університету Грінченка та Спіріної Тетяни Петрівни, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, впродовж п'яти днів проведе ряд зустрічей із американськими університетами та фахівцями з громадського здоров'я, обговорюючи професійні компетенції й стандарти, модифікації освітніх програм з підготовки соціальних працівників, методи викладання, шукаючи можливості для наукових досліджень і стратегії сприяння міжпрофесійній освіті та практиці.
USAID1

Попереду участь у панельних дискусіях з клінічними соціальними працівниками, медичними сестрами, з лікарями, які працюють в умовах міждисциплінарної практики, про їхні професійні ролі, кейс-менеджмент, клінічну роль у первинній медичній допомозі, а також соціальну адвокацію. У фокусі уваги буде й менеджмент із соціальної роботи управління у справах ветеранів, які працюють із проблемами домашнього насильства та зловживання психоактивними речовинами.
usaid

Віримо, що участь Факультету й кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у проєкті «Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя» дозволить нам зробити підготовку фахівців спеціальності 231 Соціальна робота ще якіснішою та більш цінною для громади Києва і України загалом.