До Дня захисту дітей

До Дня захисту дітей, 28 травня 2024 року на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти відбувся тренінг «Етичні стандарти у взаємодії  з дітьми». Захід відбувся для студентів ІІ курсу спеціальності «Спеціальна освіта».

den zahystu ditei 1 optimized

den zahystu ditei 2 optimized

Під час тренінгу студенти обговорили етичні принципи роботи логопеда, проаналізували кейси щодо можливих ситуацій з дітьми, розглянули правила поведінки з дітьми. Крім того, студенти поділились власним досвідом роботи з дітьми, наголосивши на ризиках, які можуть виникати під час взаємодії з дітьми.

den zahystu ditei 3 optimized

den zahystu ditei 4 optimized

Щиро вдячні нашому другу та партнеру -  Всеукраїнському громадському об’єднанню «Волонтер» за актуальний захід! Завжди раді співпраці, адже одна з тренерок  – випускниця освітньої програми «Соціальна педагогіка» другого магістерського рівня вищої освіти – Тетяна Курченко.

OON 04 min

den zahystu ditei 5 optimized