До Дня Європи (09.05.24)

Сьогодні,  9 травня 2024 року, до Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти завітали наші друзі та партнери - Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер». Тема зустрічі – День Європи.

Під час тренінгу «Цінності Європейського союзу» студенти проаналізували базові цінності ЄС: повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права та повага до прав людини. Дійшли висновку, що цінності об'єднують держави-члени, і до союзу не може входити жодна країна, яка не визнає ці цінності. Головна мета Європейського Союзу – захищати ці цінності в Європі та сприяти миру та добробуту громадян країн-членів.

День Європи 2 1

Учасники тренінгу наголосили, що сьогодні українській народ виборює право на своє європейське майбутнє та утверджує цінності Європейського Союзу. Отже, Україна – це Європа!

Щиро дякуємо Всеукраїнському громадському Центру «Волонтер» за цікавий захід!

OON 17 minOON 16 min