Соціальний проект «З Києвом і для Києва» на Факультеті психології, соціальної роботи  та спеціальної освіти

20 квітня 2024 року  студенти та викладачі Факультету психології соціальної роботи та спеціальної освіти долучились до реалізації соціального проєкту Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».

фото З Києвом для Києва

Так, студенти та викладачі факультету, для мешканців м.Києва, провели психопрофілактичні, логопедичні та рухливі ігри, бесіди та квести. Було надано консультації батькам щодо проблем порушення звуковимови дітей, психологічного розвитку дітей дошкільного, молодшого шкільного та підліткового віку.  Учасники соціального проєкту дізнались про спеціальності «Психологія», «Соціальна робота» та «Спеціальна освіта».

Служити людині, громаді, суспільству – саме ця місія університету була реалізована у межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва»! Дякуємо викладачам, студентам та учасникам! До нових зустрічей!

SDG 11 minOON 04 min