Відзначення Луцько К.В. Почесною грамотою Департаменту освіти і науки КМДА

З нагоди ювілею кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Катерина Луцько нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за вагомий особистий вклад у розвиток столичної освіти, досягнення значних успіхів у професійній діяльності. Почесну грамоту вручив в.о. ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, заслужений працівник освіти України Олександр Турунцев.

lutsko80 4 optimized

Вітаємо Катерину Василівну із нагородою, зичимо всіляких гараздів, міцного здоровʼя та подальших здобутків і Перемог!

Lutsko80 2

lutsko80 3 optimized