Вітаємо із отриманням вчених звань професорів та доцентів

Колектив Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка щиросердно вітає колег із отриманням учених звань професорів та доцентів!

IMG 6993

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.02.2024 р. № 220 вчені звання професора присвоєно Світлані Миколаївні Каліщук, доктору психологічних наук, доценту - професор кафедри психології особистості та соціальних практик; Тетяні Леонідівні Лях, кандидату педагогічних наук, доценту - професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи; вчені звання доцента присвоєно Олені Олександрівні Литвиненко, доктору психологічних наук - доцент кафедри практичної психології; Ользі Володимирівні Швед - доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.
Бажаємо колегам нових здобутків, Перемог та досягнень!