Меморандум про співпрацю з Оболонською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

07  лютого 2024 року укладено Меморандум про співпрацю між Оболонською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в м. Києві та Факультетом психології, соціальної роботи та спеціальної освіти за ініціативи кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

chervonyi hrest 1

Документ підписали декан факультету – Наталія Клішевич та голова організації – Алла Закревська.

Метою Меморандуму є проведення спільних благодійних заходів, акцій;  надання інформаційної, організаційної, методичної підтримки; обмін досвідом.

chervonyi hrest 2

Співпраця Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти та Оболонської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві є вкрай важливою для практичної підготовки майбутніх фахівців  та сприятиме реалізації корисних спільних ініціатив для громади міста.

OON 16 min