Грінченкіська декада - 2023

Урочистості до 160-річчя Бориса Грінченка розпочались з покладання квітів до його пам’ятника. Викладачі та студенти вшанували пам'ять ідейного лідера.

21 11zon 1 1

Протягом 4 – 8 грудня 2023 року на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти був проведений фестиваль відеопроєктів до 160 - річчя Бориса Грінченка  «Грінченко в серці». Студентами було створено 11 відеопроєктів, які висвітлювали різні аспекти  життя, творчості, громадської діяльності Б.Грінченка. Переможцями стали студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» з відеопроєктом «Поезія Б. Грінченка» (Ковба Марина, Чумакова Діана, Шарко Дарія, Суліковська Дарʼя, Безлюда Дарʼя, Куропаткіна Анастасія, Лапчевська Дарина, Черниш Анастасія, Синєпупова Інна.

1

2

3

4

5

6

7

8

Також 8 грудня,  факультетська команда «Перекотиполе» долучилась до квесту «Університет: вчора, сьогодні, завтра».

Крім того,  відбулось нагородження та відзначення  студентів факультету. Так, студенти-грінченківці Заремба Анатолій Олександрович,  Куринський Максим Миколайович,  Ланцов Олександр Володимирович, Шевчук Анатолій Сергійович були нагороджені медаллю «Честь. Слава. Держава».

22

233і

24і

Грінченківським стипендіатом стала студентка 3 курсу спеціальності «Психологія», освітньої програми «Психологія бізнесу та управління» Сараненко Анастасія.

25

26

Ковба Марина, студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» отримала гран-прі за участь у загальноуніверситетському конкурсі «Мій університет Грінченка».

Дякуємо учасникам Грінченківської декади!