Фестиваль першокурсників "Ось ми які!" на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

30 жовтня 2023 року на Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти відбувся фестиваль першокурсників «ОСЬ МИ ЯКІ». Захід розпочався з подяки нашим захисниками та захисницям, адже завдяки їхній мужності стало можливим проведення фестивалю.

ОМЯ

Студенти презентували свої  роботи за темою: «12 подвигів Геракла або ми за Лебіговича». Глядачі побачили 8 «міні вистав». У залі панувала невимушена та тепла атмосфера, сповнена дотепного гумору, яскравих діалогів, експресивних танців та гучних пісень.

Наприкінці заходу декан факультету Наталія Клішевич побажала першокурсникам лишатись такими ж креативними, розумними та винахідливими та пригостила солодкими подарунками.

До нових зустрічей, дорогі першачки!