День української писемності та мови на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

27 жовтня 2023 року студенти та викладачі Факультету психології соціальної роботи та спеціальної освіти зібрались на різних локаціях для написання диктанту національної єдності. Загалом, до написання диктанту доєдналось понад 100 осіб очно та 75 онлайн.

День писемності 1

Цьогоріч організаторами було обрано текст «Дороги України» письменниці, перекладачки, членкині Українського ПЕН, лауреатки Національної премії імені Тараса Шевченка Катерини Калитко.

Модератором заходу була декан факультету Наталія Клішевич, яка ознайомила всіх з традицією написання диктанту як у державі, так і на факультеті.

Протягом 26 та 27 жовтня студенти та викладачі долучились до флешмобу #НосійСлова. Поціновувачі українського слова записали та виклали невеликі відеоролики з презентацією віршів вітчизняних поетів.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до Дня української писемності та мови!