Майстер- клас «Практики збереження психічного здоров'я викладачів в умовах війни»

«Школа кураторів» продовжує роботу. 20 жовтня 2023 року відбувся майстер - клас «Практики збереження психічного здоров'я викладачів в умовах війни», який провела Олена Миколаївна Рева, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик.

1MK psuh zdorovya 1

1MK psuh zdorovya 2

1MK psuh zdorovya 3

На майстер - класі учасники мали змогу визначити та обговорити фактори, які порушують психічне здоров’я. Детально проаналізували причини порушення психічного здоров’я у викладачів.

1MK psuh zdorovya 4

1MK psuh zdorovya 5

1MK psuh zdorovya 6

1MK psuh zdorovya 7

Далі за допомогою техніки «Майндфулнес» присутні виконали декілька вправ для стабілізації психічного здоров’я. Техніку провела студентка 4 курсу, спеціальності «Психологія», освітньої програми «Психологія бізнесу і управління» Марина Олександрівна Григоренко.

Наприкінці майстер-класу учасники отримали «домашнє завдання» - виконати вправу «Я тут і зараз».