День захисників і захисниць України на  Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

27 вересня 2023 року о 14.25, напередодні Дня захисників і захисниць України, на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти відбувся майстер-клас «Оберіг для ЗСУ», який провела Олена Сідлецька, помічник декана, спеціаліст відділу документації та діловодства.

День захисників та захисниць1

Студенти самотужки виготовляли обереги, які будуть передані на передову лінію оборони.

День захисників та захисниць2

День захисників та захисниць5

День захисників та захисниць7

День захисників та захисниць8

29 вересня відбулась зустріч з військовослужбовцем ЗСУ - Анатолієм Сергійовичем Шевчуком, магістром 6 курсу заочної форми навчання спеціальності "Психологія", освітньої програми "Практична психологія". Анатолій Сергійович поділився спогадами про початок війни, територіальну оборону, службу у м. Херсоні. Відповів на питання студентів та викладачів. Наприкінці зустрічі студенти та викладачі висловили слова вдячності Анатолію Сергійовичу, побажали всім військовослужбовцям, здоров'я, бадьорості духу, витримки, незламної волі, родинного затишку, Божого захисту й віри в себе та Україну!

День захисників та захисниць9

День_захисників_та_захисниць10.jpg

День_захисників_та_захисниць11.jpg

Віримо нашим ЗСУ! Разом до Перемоги!