Організаційна зустріч з 1 курсом

30 вересня 2023 року на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти відбулась організаційна зустріч з 1 курсом.

org zuctrich 1k

Зібрання розпочалась із хвилини мовчання, за загиблими у війні, студентами-грінченківцями. Далі декан факультету  Наталія Клішевич розповіла про структуру університету,  ознайомила зі спеціальностями та освітніми програмами факультету, представила завідувачів кафедр та гарантів освітніх програм.

org zustrich

org zustrich1

Заступник декана факультету з науково - методичної та навчальної роботи Роман Павлюк наголосив на організації освітнього процесу  на факультеті. Заступник декана з науково-педагогічної роботи та соціально-гуманітарної роботи Ірина Музиченко окреслила головні напрями наукової та соціально-гуманітарної роботи. Далі відбулось знайомство та спілкування студентів з кураторами та координаторами.

org zustrich

Сподіваємось, що зустріч була конструктивною, змістовною та цікавою.