Всесвітній день вишиванки на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

Всесвітній день вишиванки – це свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Вишиванка здавна була гордістю українців, не меншим приводом для гордості вона є і сьогодні. Для українців вишиванка – це перш за все символ нації та свободи.  Реалії сьогодення показують, що наша найбільша та найвідповідальніша цінність – бути Українцем.

IMG 20230518 201928 278

Тож 18 травня 2023 року студенти та викладачі факультету  взяли участь у флешмобі #Vychyvanka_FPSRSO, присвяченому Всеукраїнському дню вишиванки.  У вишитих сорочках можна було споглядати усю красу та велич України. Крім того, студенти та викладачі доєднались до флешмобу «Жива Україна», який провів Факультет образотворчого мистецтва та хореографії. Під час заходу присутні споглядали студентський перформанс та танцювальне дійство, долучились до масового виконання «Ой, у лузі червона калина».

Сподіваємось, що Всесвітній день вишиванки у 2024 році відзначимо під мирним небом України! Дякуємо всім учасникам!