Мобільність в межах Еразмус+ в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Варшава, Польща)

У період з  24 по 28 квітня 2023 року декан Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Наталія Клішевич,  заступник декана Ірина Музиченко, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Олена Мартинчук та  професор кафедри Тетяна Скрипник брали участь в програмі ЕРАЗМУС+ з викладацької мобільності в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Варшава, Польща) Під час мобільності   обговорили можливості розширення та поглиблення співпраці, ознайомилися з матеріально-технічною базою Академії, прочитали лекції.

Стажування

З ректоркою Академії Барборою Марцинковською, директоркою Інституту  спеціальної педагогіки Євою Кулешою, доценткою Євою Більською обговорили спільні проєкти з підготовки фахівців, питання обміну студентів та викладачів. Під час мобільності відвідали спеціальні заклади з інклюзивним навчанням м. Варшави: Варшавський навчально-виховний ревалідаційний центр та  школу № 323 з інклюзивним навчанням.

Під час зустрічі з ректоркою Барборою Марцинковською декан Факультету Наталія Клішевич  презентувала книгу «Заборонити рашизм».