ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ – 2022: Онлайн-захід з міжнародною участю «Наукова цукерня- 2022»

Безымянный

13 травня 2022 року у межах Фестивалю науки – 2022 Інститутом людини Університету Грінченка було проведено онлайн-захід з міжнародною участю «Наукова цукерня-2022», спрямований на підтримку себе та оточуючих в умовах війни.
       Під час заходу учасники ознайомилися з науковими доробками та практичними напрацюваннями з психології, логопедії, інклюзивної освіти, соціальної педагогіки та соціальної роботи співробітників та партнерів Інституту людини. Цього року в майстер-класах «Наукової цукерні – 2022» взяли участь більше 300 учасників з усієї України – студенти, аспіранти, викладачі, вчителі, соціальні працівники та інші.
        Свої майстер-класи презентували:
- Юлія Скорих «Ідентичність Я-людина та Я-викладач в умовах війни. Мої ресурси та можливості»
- Тамара Грубі «Як подбати про себе в умова війни»
- Маргарита Чайка «Комунікація засобами АДК (альтернативної та додаткової комунікації) в екстрених ситуаціях»
- Галина Скіпальська «Переселення, жінки, діти та насильство: як змінилась карта потреб та соціальна робота під час війни в Україні?»
- Герман де Моннінк (Університету Гронінгена (Нідерланди) «Зустріч з раптовою смертю. Як допомогти українським сім’ям, які зіткнулись з раптовою смертю чи загибеллю члена родини»
- Людмила Пона «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни»