31 серпня 2021 року в Інституті людини відбулась урочиста подія – Посвята першокурсників у студенти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

посвята студентів3

Під час святкової зустрічі першокурсники дізнались про специфіку освітнього процесу, міжнародну діяльність, корпоративну культуру та лідерство. Ознайомились з роботою студентського парламенту.

посвята студентів2

На посвяті до першокурсників звернулись проректор з науково- методичної та навчальної діяльності університету Олексій Борисович Жильцов та директор Інституту людини Наталія Анатоліївна Клішевич. Символічним було вручення студентського квитка першокурсникам.

посвята студентів1
       А Закінчився захід спільною фотографією!

посвята

Нехай Вам щастить, наші першокурсники!