Переможці Всеукраїнського наукового конкурсу студентських робіт

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота», який проводився 15-16 квітня 2021 року  в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, диплом І ступеня отримали Фролова Лілія Станіславівна, студентка V курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм», та Рогожинська Валерія Євгенівна, студентка ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка» Інституту людини.

winners
     Вітаємо переможниць та наукового керівника Лях Тетяну Леонідівну, завідувача кафедри соцільної педагогіки та соціальної роботи, кандидата педагогічних наук, доцента.

dimploma1 diploma2 minpodiaka Liakh min
Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

3 min

4 min