Засідання ради роботодавців

Сьогодні, 11 березня 2021 року, відбулось перше онлайн засідання Ради роботодавців Інституту людини. Метою засідання було ознайомлення з членами ради роботодавців, окреслення планів та напрямів співпраці.

фото3

Директор Інститут людини Клішевич Наталія Анатоліївна познайомила присутніх з заступниками інституту, завідувачами кафедр та керівниками освітніх програм.

Далі відбулось обрання голови, заступника та секретаря Ради роботодавців. Одноголосно було обрано головою Ради Скіпальську Галину Богданівну  - виконавчу директорку МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та директорку представництва HealthRight International (Право на здоров’я). Заступником обрано Крицьку Альону Михайлівну – директорку ДП «Інститут перепідготовки кадрів промисловості», а секретарем – Горбатюк Світлану Валеріївну – помічника директора Інституту людини з ІКТ.

фото4

Далі роботодавці окреслили напрями роботи та проблемні питання над якими необхідно працювати у подальшому.