Профорієнтаційний захід

27 лютого в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Онлайн день відкритих дверей. Розпочала захід директор Інституту людини, кандидат педагогічних наук, доцент Клішевич Наталія Анатоліївна, яка ознайомила присутніх з особливостями діяльності та інфраструктури інституту.
    Далі заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Павлюк Роман Олександрович розповів про специфіку вступної кампанії 2021року та зосередив увагу присутніх на необхідних сертифікатах для вступу. Далі викладачі презентували спеціальність та освітні програми.

Спеціальність «Спеціальна освіта», освітню програму «Логопедія» представляла Марія Олександрівна Максимчук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Спеціальність «Психологія», освітні програми «Психологія бізнесу і управління», Практична психологія», «Консультаційна психологія» характеризувала Олена Миколаївна Рева, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик, кандидат психологічних наук, доцент та Тамара Валеріївна Грубі, доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук.

Спеціальність «Соціальна робота», освітні програми «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальна адвокація» презентували Вадим Петрович Лютий, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент. Олена Миколаївна Денисюк доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук.

Дякуємо за участь!