Переможці та учасники конкурсу «Слово Грінченка»

Вітаємо команду Інституту людини з перемогою в інтерактивному конкурсі читців "Слово Грінченка"!

У рамках проведення Грінченківської декади з 10 листопада до 07 грудня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив конкурс «Слово Грінченка». Мета конкурсу – популяризація творчої спадщини Бориса Грінченка; залучення молодого покоління до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Великого українця; розвиток корпоративної культури, ствердження університетських цінностей.
      Вітаємо Максимчук Марію Олександрівну, старшого викладача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини та студентів Грабко Марію Віталіївну, Фоменко Віолетту Сергіївну, Купрієнко Анастасію Володимирівну, Ленивенко Ольгу Віталіївну з отриманням диплома ІІІ ступеня в загальноуніверситетському конкурсі «Слово Грінченка».
       Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу!

Переглянути детальніше  "По весні розцвітаються квіти..." (Борис Грінченко, 1892) з перекладом українською жестовою мовою.

Диплом переможця