Зустріч з І курсом в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка

16 вересня 2020 року в Інституті людини відбулась традиційна зустріч з І курсом. Цьогорічним нововведенням було те, що студенти зустрічались виключно групою, а не всім курсом, як це було раніше.

zusrtich 16 09 2020 1

zustrich 16 09 2020 2

Першокурсники мали змогу познайомитись з адміністрацією інституту, завідувачами кафедр, кураторами та координаторами. Зустріч була плідною, цікавою та насиченою, бо студенти: ознайомились з особливостями навчального процесу та освітніх програм; занурились у специфіку наукової діяльності та долучились до конкурсів. Знайомство завершилось традиційним виконанням гімну університету, що «приєднало» всіх студентів-першокурсників до великої грінченківської родини.