Проєкт "Відчуй мову" - заняття №4

У суботу, 25 квітня о 14:00 відбулося четверте заняття з жестової мови  у рамках колаборації проєктів «Гучні Жести» та «Відчуй мову»! Одним з організаторів є викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Трібє Антон Юрійович

25 04 2020

Попрацювали дуже продуктивно! Вивчили базові жести з 3 нових блоків: кафе️ або «Як замовити каву, використовуючи одні жести?»  заклад освіти  з усіма учасниками навчального процесу, а також продовжили вивчати загальні жести на позначення дій і волевиявлень‍!

Дякуємо усім за активну гучну співпрацю, велику продуктивність та особливо — за вашу цікавість до світу людей із порушенням слуху! Чекайте на нові відео  протягом прийдешнього тижня, у яких ми систематизуватимемо вивчені теми! (за посиланням)

Бережіть себе і своїх близьких!
А ми турбуємось, аби усе було wow!