Вітаємо Ірину Іванкевич!

Вітаємо нашу магістрантку Ira Ivankevych та її наукового керівника Наталія Бабич з отриманням диплому ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями).

konference 2020

Пишаємось Іриною та пані Наталією, які підготували ґрунтовну, науково виважену роботу на тему: «Формування кінестетичного праксису в дітей молодшого дошкільного віку з порушеннями мовлення засобами кінестетичної міогімнастики»

Безперечною перевагою роботи стала її широка апробація на конференціях, студентських форумах, неодноразово були проведені майстер-класи та виступи на методичних об'єднаннях, що викликало високу зацікавленість у практиків.