Звіт директора Інституту людини

21 січня 2020 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися Збори трудового колективу, під час яких директор Інституту людини, кандидат педагогічних наук, доцент Клішевич Наталія Анатоліївна презентувала звіт за 2019 рік.

zvit 21 01 20 1

Директор Інституту зупинилась на аналізі набору 2019 року, підготовку освітніх програм, використання ЕНК в освітньому процесі, якості освіти. Йшлося і про наукову роботу Інституту: було наголошено на публікаційній активності співробітників, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, проаналізовано наукові заходи.

Детально в звіті директора Інституту йшлося про соціально-гуманітарну роботу: іміджеві заходи, профорієнтаційна робота, соціальний проект «З Києвом і для Києва», соціальний супровід студентів пільгових категорій, забезпечення студентів гуртожитком. Наприкінці виступу, Наталія Анатоліївна зосередила увагу присутніх на пріоритетних завданнях 2020 року.

Після доповіді директора Інституту в обговоренні звіту взяли участь: Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Миколенко Наталія Валеріївна, викладач кафедри практичної психології; Столярчук Олеся Анатоліївна, доктор психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології особистості та соціальних практик; Петрочко Жанна Василівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи; Віннікова Наталія Миколаївна, доктор філологічних наук, доцент, проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка. Доповідачі задовільно оцінили звіт директора Інституту Клішевич Наталії Анатоліївни.

За результатами таємного голосування: 76 осіб задовільно оцінили звіт; 1 – проти; 1 бюлетень виявився зіпсованим.

Вітаємо директора Інституту людини Клішешич Н.А. та колектив Інституту з успішним звітуванням та якісними показниками діяльності у 2019 році!