Міжнародний день філософії (19.11.2019)

19 листопада в Інституті людини відбувся захід з нагоди відзначення Міжнародного дня філософії, який був запроваджений у 2002 році за рішенням Юнеско (UNESCO General Conference), і який відзначається щороку  у третій четвер листопада. Студенти IV курсу спеціальності Логопедія (ЛОГб-1-16-4.0д) активно долучилися до відзначення Дня філософії, підготували і провели Театралізовану інтелектуально-ексцентричну містерію "Що таке філософія".  Студентки Луценко Юлія, Ковальчук Ольга, Омарова Аїда, Меленівська Альона та Ковтун Марія під керівництвом доктора філософських наук, професора кафедри філософії Тура Миколи Григоровича, засобами драматургії розкрили суть філософії, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних соціо-культурних перетворень, які відбуваються зараз, долучити студентів І і IV курсів до філософської спадщини, привідкрити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати з приводу викликів, що постають перед соціумом сьогодні. Глядачі були вражені акторською грою та надихнулися на нові пошуки філософських поглядів.