Презентація реалізації першої частини проекту №542279 «Фортеця без бар'єрів»

31 жовтня 2019 року директор Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Анатоліївна Клішевич та викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Наталія Миколаївна Бабич і Катерина Олександрівна Тичина разом зі студентами 2 курсу спеціальності Спеціальна освіта були запрошені на публічну презентацію реалізації першої частини проекту №542279 «Фортеця без бар'єрів», який реалізується за фінансової підтримки УКФ-2019. Презентація відбулася в камінній залі Капоніру №2 Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» (вул.Госпітальна,24а).

prezentatsiya proektu 31 10 19 6

prezentatsiya proektu 31 10 19 7

Н.А. Клішевич, Н.М. Бабич, К.О. Тичина виступали експертами проекту, який націлений на адаптацію музейного простору та екскурсійної діяльності для інклюзивних завдань суспільного розвитку через культурну спадщину. Експозицію під відкритим небом на території госпітального укріплення адаптовано для незрячих шляхом встановлення інформаційно-демонстративних стендів на яких розміщена інформація про вигляд фортифікаційних об’єктів саме з цього місця. Графічні матеріали накриті оргсклом із рельєфом контурів цих об’єктів, а подавана інформація дубльована шрифтом Брайля; Видано путівник по Київській фортеці та по експозиції музею шрифтом Брайля.