ОСЬ МИ ЯКІ - 2019

24 жовтня 2019 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась презентація першого курсу на творчому заході «Ось ми які». Першокурсники завзято та енергійно, усміхнено та радісно, весело та креативно демонстрували власне бачення навчання в Інституті. Красивий та інтелігентний гумор, щирі та глибокі за змістом музичні виступи, емоційно насичені діалоги – все це лунало зі сцени Інституту людини.

Os my yaki 24 10 19 1

Особливістю цьогорічного ОМЯ стали виступи координаторів академічних груп. Своєю енергетикою вони наповнили глядацьку залу. Комфортний психологічний клімат створювали і неперевершені ведучі (Єлизавета Скорик та Євгенія Солошенко), які постійно звертались до глядачів та вболівали за групи під час їх виступів. Якісний звук був під «контролем» Артема Кравчука. Головним координатором ОМЯ – 2019 була Дар’я Ткаченко, а натхненником і організатором - Валерія Фролова.

Щиро дякуємо першокурсникам, координаторам та всім, хто був причетний до ОМЯ – 2019!

І до зустрічі на університетському ОМЯ!