Нове партнерство із Національною дитячою спеціалізованою лікарнею "ОХМАТДИТ" МОЗ України

22 жовтня 2019 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася зустріч із Євгенією Миколаївною Дроботун, фахівцем відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій з денними ліжками перебування Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України.

partnerstvo 22 10 19 1   partnerstvo 22 10 19 2

Ми шукали точки перетину для проходження практики нашими студентами спеціальностей "Соціальна робота" та "Психологія" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів, а також для можливих подальших досліджень в межах освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 231 "Соціальна робота. Розмова не проста, отримувачі наших послуг - особливі, потреба у нашій підтримці – дуже велика, що ставить перед нами серйозні виклики в розробці програми практики. Та ми сповнені надій і віри, що нам все вдасться, адже мета - благородна і суспільно важлива, а наші студенти отримають неймовірний досвід!

partnerstvo 22 10 19 3   partnerstvo 22 10 19 4