Інклюзивний перформанс

7 жовтня 2019 року Київський університет імені Бориса Грінченка зустрічав благодійне товариство «Джерело» з соціально-інтерактивною виставою «Право Є?». Її актори - люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень. Соціально-інтерактивна вистава поставлена за мотивами «Конвенції ООН про права людей з інвалідністю».

Inklyuzyvnyy performans 07 10 19 7

Інтерактивна вистава продемонструвала різноманітні аспекти порушення прав людей з інвалідністю та дала змогу глядачеві відчути свою причетність до необхідних змін у суспільстві. Після вистави відбулось жваве обговорення побаченого на сцені: студенти Інституту людини та Інституту мистецтв щиро висловлювали свої враження, думки та переживання.

Після закінчення обговорення відбулось неформальне спілкування акторів зі студентами. На згадку про університет грінченківці вручили символічні подарунки неперевершеним акторам, висловивши побажання про подальші зустрічі.