Майстер-клас «Формування складоритмічної складової мовлення: інноваційні підходи»

13-14 червня викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Наталія Бабич, Катерина Тичина, лаборант кафедри Марина Міщенко та випускниця спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньої програми Логопедія Юлія Царенко брали участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті дітей з ООП». У перший день конференції викладачі презентували розробки методик з наукової теми кафедри та провели майстер-клас на тему «Формування складоритмічної складової мовлення: інноваційні підходи». Дякуємо учасникам майстер-класу за активну участь та небайдужість до презентованої технології.

mayster klas 14 06 19 1

mayster klas 14 06 19 3