Участь у підсумково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою

25 квітня 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася підсумково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю. Секція "Соціологія, менеджмент і психологія".

За результатами конкурсу диплом ІІ ступеня здобула магістр спеціальності «Психологія» Сердюк Людмила Інституту людини.

konkurs 25 04 19 1   konkurs 25 04 19 2

Вітаємо переможницю та її наукового керівника – Канюку Інну Олександрівну, кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини.