Участь у ІІ етапі ХV Всеукраїнської студентської олімпіади

18-19 квітня відбувся ІІ етап ХV Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта закладів вищої освіти України. Студенти ІІІ курсу Ковальчук Ольга, Ковтун Марія, Луценко Юлія спеціальності "Спеціальна освіта" освітньої програми Логопедія Київського університету імені Бориса Грінченка прийняли участь у ІІ етапі олімпіади.

olimpiada 18 04 19 1

olimpiada 18 04 19 4

Майбутні логопеди на високому рівні продемонстрували свої знання  та навички в написанні тестів та практичних завдань олімпіади. На другий день вони успішно презентували свої наукові роботи, які викликали неабиякий інтерес у членів журі. Студенти впевнено захищали свої наукові здобутки та відстоювали власні позиції.

За результатами олімпіади вони були відзначені дипломами та грамотами:

Ольга Ковальчук нагороджена дипломом ІІ ступеня та грамотою за наукову сміливість (науковий керівник: Наталія Бабич).

Марія Ковтун нагороджена грамотою за високий рівень теоретичної підготовки (науковий керівник: Тетяна Скрипник).

Юлія Луценко нагороджена грамотою за прикладну спрямованість дослідження (науковий керівник: Наталія Бабич).

ЩИРО ВІТАЄМО МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ!