Участь студентів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з 2 по 4 квітня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія).

В ньому брали участь і студенти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Психологія». Так, в олімпіаді спробувала свої сили студентка 4 курсу групи ПСб-1-15-4.0д Гуцало Л.Р. (науковий керівник: кандидат психологічних наук Ткачишина О.Р.).

olimpiada 02 04 19

Участь в олімпіаді дала учасникам можливість отримати нові враження, досвід, спілкування зі студентами різних закладів вищої освіти з усієї України.