Профорієнтаційний захід в КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького"

02 квітня 2019 року  за сприянням педагогічного інституту в КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького" відбувся інтерактивний  профорієнтаційний захід "Професійний портрет практичного психолога та соціального працівника очима студентів"

prof zahid 02 04 19 6

prof zahid 02 04 19 3

Майбутні абітурієнти разом із доцентом кафедри практичної психології Грубі Т.В., асистентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Дуля А.В. та студенткою Аліною Зінченко  в ігровому форматі обговорили особисті та професійні якості практичного  психолога та соціального працівника, окреслили категорії клієнтів з якими може працювати, а також які посади може  обіймати практичний психолог та соціальний працівник.

prof zahid 02 04 19 8   prof zahid 02 04 19 7

Майбутні абітурієнти активно приймали участь в груповій роботі, дискутували та задавали непересічні питання, що свідчить про інтерес та небайдужість студентів Богуславського гуманітарного коледжу в продовженні навчання та бажанні розвиватися.