Дискусія "Патріотизм і творчість" (до Шевченківського березня)

З нагоди 205-чя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка студенти 3 курсу спеціальності "Спеціальна освіта (логопедія)" під керівництвом куратора Луцько Катерини Василівни підготували захід пам'яті — "Патріотизм і творчіть",  на якому згадали життя і творчість видатного поета. Декламуючи вірші видатного сина українського народу, студенти використали низку логопедичних прийомів. Спочатку  читали вірші спряжено (колективно). Потім використовувались піктограми. Далі на основі складоритму та прийому "замочок", враховуючи мелодико-інтонаційне  мовлення, декламували вірші Тараса Шевченка. Під час дискусії студенти наголошували на тому, що поезія Тараса Григоровича залишається актуальною і сьогодні.

dyskusiya 18 03 19 1   dyskusiya 18 03 19 2

dyskusiya 18 03 19 3   dyskusiya 18 03 19 4