Шевченківський березень в Інституті людини (візит до музею)

11 березня cтуденти груп ППб-1-16-4.0д та ППб-1-18-4.0д разом з кураторами, доцентом кафедри практичної психології Старинською Н.В. та викладачем Миколенко Н.В. відвідали тематичну екскурсію «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва у творчості Тараса Шевченка», яка у рамках культурно-освітньої програми до 205-ої річниці від дня народження поета була запропонована Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва.

muzey 11 03 19 1   muzey 11 03 19 2

Відвідувачі ознайомилися з творами декоративного мистецтва, назви яких Тарас Шевченко використовував у своїй поетичній і прозовій творчості.

Під час екскурсії студенти мали можливість послухати виконання співцем-бандуристом Жданом Безвербним улюблених дум Тараса Шевченка та пісень на вірші поета.

Наприкінці екскурсії студенти також мали нагоду оглянути виставку «Марія Примаченко. Фантасмагорії», присвяченій 110-й річниці від дня народження художниці.

muzey 11 03 19 3   muzey 11 03 19 4