День Університету (06.12.18)

6 грудня 2018 року Інститут людини розпочав святкування Дня Університету лінійкою майстер-класів, бо (говорячи словами нашого гімну) "Тільки вдосконалюючи інших, ми завжди вдосконалюєм себе!"

Так, кафедра практичної психології запропонувала поміркувати над темою "Розвиток емоційного інтелекту: перший крок". Модератор: Бреус Юлія Володимирівна, доцент кафедри практичної психології.

day Universytetu 06 12 18 1

А кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи представила учасникам майстер-класу сучасні інструменти роботи з молоддю в межах теми "Країна гідності: адвокація прав молоді за рекомендаціями ради Європи". Під керівництвом натхненних модераторів доцента Лях Тетяни Леонідівни та Попової Альони Олексіївни учасники перетворились на комітети Парламенту і спробували свої сили у законотворчості.

day Universytetu 06 12 18 3

day Universytetu 06 12 18 12

day Universytetu 06 12 18 11

Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології презентувала тему "Соціально-психологічні технології в роботі викладача". Модератор: Цюман Тетяна Петрівна, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

day Universytetu 06 12 18 17

І наостанок - кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти організувала незвичайний формат спілкування, запропонувавши своїм учасникам тему: "Ранкова зустріч як новітня технологія Нової української школи". Модератор: Заєркова Наталія Віталіївна, ст.викладач кафедри спеціальної психології, колекційної та інклюзивної освіти.

day Universytetu 06 12 18 19

Дякуємо нашим натхненним модераторам за волонтерську працю і бажання поділитися найцікавішим! Щиро вітаємо усіх колег зі святом!