Благодійний ярмарок "Нагодуй тваринку взимку"

22 листопада 2018 року  Інститут людини  Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з Платформою неформальної освіти #СТУДІЇРОЗВИТКУ за підтримки Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» провели благодійний ярмарок «Нагодуй тваринку взимку». Ця акція відбувалась в рамках стипендіальної програми проекту «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства в країнах Східного партнерства». Програма спрямована на привернення уваги суспільства до вирішення різних соціальних проблем: забруднення екосистеми, проблема дискримінації, безхатні тварини тощо. Так, під час благодійного ярмарку збирались кошти для закупівлі корму та необхідних ліків та медичних засобів для тварин в Київському зоопарку та притулку для собак «ЛюбасХаус».

blahodiynyy yarmarok 22 11 1

blahodiynyy yarmarok 22 11 2

Дякуємо студентам та викладачам Інституту людини, Інституту мистецтв та Педагогічному інституту за підтримку благодійного ярмарку. Давайте творити добро разом!

blahodiynyy yarmarok 22 11 3

blahodiynyy yarmarok 22 11 4