Міжнародне співробітництво (м. Вільнюс, Литва)

Викладачі кафедри практичної психології та кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Інституту людини  Клібайс Т.В. та Власенко І.А. взяли участь у Міжнародній практичній конференції "How to find oneself in diversity? Contemporary understanding and findings on youth identity" у Mykolas Romeris University у місті Вільнюс (Литва) в межах міжнародного проекту Erasmus+. Доповіді учасників конференції були результатом дослідження науковців Литви, Америки та ін. країн і стосувалися різних аспектів та умов формування ідентичності.

spivrobitnytstvo 1

spivrobitnytstvo 2

Конференція принесла нову інформацію, знайомство з університетом та цікаві зустрічі з колегами з різних країн, нові можливості та напрямки співробітництва з колегами з університетів Києва, Харкова та Mykolas Romeris University (Вільнюс). На зустрічі обговорювалися можливості спільного проведення конференцій, обмін спеціалістами та студентами, надання подвійних дипломів. Щира подяка організаторам за теплу зустріч та чудово проведену конференцію.

spivrobitnytstvo 5

spivrobitnytstvo 3