Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (06.10.2018)

У межах реалізації соціального проекту "З Києвом і для Києва" Інституту людини  06 жовтня студентами 3-го курсу спеціальності "Спеціальна освіта (Логопедія)" спільно зі старшим викладачем кафедри cпеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, Заєрковою Наталією Віталіївною, було проведено захід "Мовленнєво-рухові ігри" для  дітей дошкільного та молодшого шкільного віку громади Дніпровського району.

SP KSPKIO 06 10 1

SP KSPKIO 06 10 3

В рамках відкриття проекту було презентовано можливість відвідування дітьми Дитячого логопедичного центру "Логотренажер", заняття в якому проводять студенти-логопеди під керівництвом викладачів. Третьокурсники проводили з дітьми різноманітні ігри, з яких "Черепаха-аха", "Колесики", "Чікуріку" та інші, що супроводжувалися музичним супроводом.

SP KSPKIO 06 10 2

SP KSPKIO 06 10 4