Вітаємо!

За наукові досягнення  премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва нагороджено старшого викладача кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Інституту людини, Канюку Інну Олександрівну. За результатами засідання конкурсної комісії було відібрано 100 найкращих, молодих та талановитих кандидатів на присудження премії із них: за наукові досягнення – 50, за творчі досягнення – 19, за внесок у розвиток молодіжного руху – 30. Персональний склад конкурсної комісії сформовано із представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, провідних фахівців у сфері науки, освіти, культури, спорту, мистецтва, активістів молодіжного громадського руху, громадських діячів тощо.

I kaniuka 2018

«Молодь завжди була рушійною силою для Києва, тому творчий внесок кожного преміанта надважливий. Від успіху кожного із вас залежить успіх нашого міста і нашої держави. Тож я бажаю вам мирного неба, віри в себе, рішучості й утілення всіх ваших життєвих прагнень!», - такими словами привітала лауреатів премії голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко під час урочистостей 22 червня 2018 року.