ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Соціальна педагогіка"

13-14 квітня 2018 року в Харківському національному університеті імені Г.С. Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціальна педагогіка”.

Участь в олімпіаді взяла студентка V курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, Репка Марина Василівна (керівник - канд.пед.наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Денисюк Олена Миколаївна).

olimpiada 13 04 1

olimpiada 13 04 2

Учасникам олімпіади пропонувались завдання, розв'язання яких вимагало не тільки знання навчального матеріалу, а й опори на загальну психолого-педагогічну культуру, знання нормативно-правової бази діяльності соціального педагога, педагогічну майстерність майбутніх фахівців, здатність до осмислення і креативного застосування надбань сучасної соціальної педагогіки.

Вітаємо Репку Марину – переможця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціальна педагогіка” у номінації за творчий підхід до презентації фрагменту соціально-педагогічного заходу з розв’язання проблеми власного наукового дослідження, представленого на олімпіаду. Бажаємо подальших успіхів та реалізації найзаповітніших мрій!

olimpiada 13 04 3

olimpiada 13 04 4