День пам'яті (04.05.2018р.)

4 травня 2018 року студенти та викладачі Інституту людини, Педагогічного інституту, Інституту мистецтв, Університетського коледжу вшановували пам’ять видатного українського письменника, педагога, лексикографа, літературознавця, етнографа, історика, публіциста, громадсько-культурного діяча, Людини, чиїм ім’ям названо наш університет – Бориса Грінченка.

den pamyati 04 05 1

den pamyati 04 05 4

На Байковому кладовищі біля могили виголошувалися ідеї, погляди та думки Бориса Грінченка, які є важливим та актуальними сьогодні. Зазначалося, що саме від нас залежить їх реалізація та те, чи достойні ми носити почесне звання – «грінченківці».

den pamyati 04 05 3

den pamyati 04 05 2

Присутні вшанували пам'ять Бориса Грінченка та його сім’ю хвилиною мовчання та поклали квіти на могили.