24-25 квітня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап ХІV Всеукраїнської студентської олімпіади (з міжнародною участю) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта (за нозологіями).

olimpiada 25 04 20

Вітаємо магістрів V курсу спеціальності «Спеціальна освіта (Логопедія)» Волокіткіну Валерію Валеріївну, Литвиненко Анну Леонідівну та магістра VІ курсу Донцову Уляну Вікторівну, які достойно презентували свої наукові дослідження та отримали грамоти за номінаціями.

olimpiada 25 04 14

Грамоту за впровадження теоретичних досліджень у практику закладів інклюзивної освіти отримала магістрантка V курсу Литвиненко Анна Леонідівна з темою «Вивчення індивідуальних особливостей розвитку
учнів 1 класів міждисциплінарними командами інклюзивних закладів освіти», яка зацікавила всіх результатами проведеного дослідження на базі шкіл з інклюзивною формою навчання і викликала активну дискусію серед науковців і учасників олімпіади. Науковий керівник: Мартинчук Олена Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Грамоту за неординарність тематики наукового дослідження отримала магістр VІ курсу Донцова Уляна з темою «Активізація артикуляційної моторики у дітей старшого дошкільного віку з дислалією засобами міогімнастики», яка зацікавила всіх міогімнастичними вправами і продемонструвала їх під час свого виступу. Науковий керівник: Бабич Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Грамоту за глибоке теоретичне наукове обґрунтування отримала магістрантка V курсу Волокіткіна Валерія з темою «Концептуальний аспект Я-концепції у дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ», яка на високому рівні презентувала своє наукове дослідження. Науковий керівник: Таран Оксана Петрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

В рамках реалізації наукового проекту Студентський науковий SMART-туризм, відбулась реалізація Сумського маршруту, під час якого студенти прийняли участь в Олімпіаді, активно спілкувались із своїми майбутніми колегами, познайомились з практичною базою навчання студентів та відвідали культурно-історичні місця міста Суми.

olimpiada 25 04 13

olimpiada 25 04 12

olimpiada 25 04 7

Щиро вітаємо наших магістрантів з їх науковими здобутками!

Проект «Студентський науковий SMART-туризм» набуває обертів!