Екскурсія до Музею Чорнобиля

26 квітня 2018 року у Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу, студенти І курсу групи ПСб-1-17-4.0д та їх куратор, старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Інна Анатоліївна Власенко відвідали Музей Чорнобиля і переглянули кінокартину «Інший Чорнобиль». Фільм дуже світлий, зроблений з душею… Представлено історії людей – колишніх жителів Чорнобиля, про їхнє життя до трагедії, їх дитинство і юність. Органічно вливаються в сюжет згадки про життя міста ще за часів Київської Русі, історичні екскурси, чудові краєвиди… Стрічка наповнена етнічною музикою, що доповнює візуальний ряд.

muzey Chornobylya 1

muzey Chornobylya 2

Після кінопоказу відбулась зустріч глядачів із творчою групою, яка знімала фільм, на чолі з режисером Андрієм Михайликом. Глядачі ставили різні запитання - і про творчий процес, і про нинішнє життя та екологію життя в зоні відчуження. Такі стрічки стимулюють до екологічного мислення і підштовхують до міркувань​ про відповідальність кожного українця за майбутнє нашої землі.

muzey Chornobylya 3