Методичний семінар «Науковий проект: від ідеї до реалізації»

Модератори: Цюман Т.П., Канюка І.О.

Учасники: співробітники Інституту людини

Мета даного семінару полягала у висвітленні досвіду організації та реалізації міжнародного семінару «Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості» в межах проекту «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» за Програмою «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів», присвяченої 25-й річниці дипломатичних відносин між Україною та США.

naukovyy proekt 4

naukovyy proekt 1

naukovyy proekt 2

За допомогою методу SWOT-аналіз учасникам вдалося визначити сильні та слабкі сторони проекту, відзначити ризики та можливості залучення співробітників Інституту людини до участі в проекті.

Основним надбанням методичного семінару став список уроків та відкрита рефлексія щодо розвитку та удосконалення роботи співробітників, студентів у напрямку проектного менеджменту.

naukovyy proekt 3