Міжнародний семінар "Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості"

За вікном – зимова весна, а в Київському університеті імені Бориса Грінченка – по-весняному тепло. 20.03.2018 р. старував міжнародний семінар "Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості". В семінарі взяли участь фахівці зі США Шарі Вілсон та Хізер Льовенштайн. Організаторам заходу – кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології та Інституту людини - вдалося створити формат діалогу. Американські партнери поділились досвідом поширення екологічних знань – через творчі практики, засобом лялькового театру, групових дискусій... Учасники семінару (соціальні педагоги, екологи, психологи, представники громадських та міжнародних організацій) відзначили актуальність теми та представили свої напрацювання, отримали корисний інструментарій для власної діяльності.

mizhnarodnyy seminar 2

mizhnarodnyy seminar 3